Yhteystiedot, toimipaikat ja palaute

Oulun seudun hautaustoimisto Da-Pu 

Tuiran Hautaustoimisto Da-Pu Oulu

Da-Pu Kukkakauppa ja Hautaustoimisto Liminka

Da-Pu Hautaustoimisto Muhos

Da-Pu Hautaustoimisto Tyrnävä

Hautauspalvelu Sotaniemi  Da-Pu Haukipudas

– Oulu – Liminka – Lumijoki – Kempele – Muhos – Tyrnävä – Haukipudas –


 

Päivystävä Hautaustoimisto

 

Päivystysnumero

0400 399 466 Joka päivä 24h

 

 Kukkatilaukset ja muut kiireettömät tilaukset toimipaikkojemme aukioloaikojen puitteissa.

Sähköiset tilaukset voi tehdä verkkosivuillamme vuorokauden ympäri. Mikäli ette saa sähköistä vahvistusta tilaukselle, pyydämme ystävällisesti ottamaan yhteyttä tilauksen varmistukseksi.

Yhteystiedot

Tuiran Hautaustoimisto

Da-Pu Oulu

Valtatie 59, 90500 Oulu
puh. 0400 399 506

oulu@dapu.fi
Avoinna: arkisin klo 9-16.30

Oulun Perunkirjoituspalvelu

Da-Pu Oulu

Valtatie 59, 90500 Oulu
puh. 0400 399 506

info@dapu.fi
Avoinna: arkisin klo 9-16.30

Hautauspalvelu Sotaniemi

Da-Pu Oulu

Valtatie 59, 90500 Oulu
puh. 0400 399 506

oulu@dapu.fi
Avoinna: arkisin klo 9-16.30

Da-Pu Kukkakauppa ja

Hautaustoimisto Liminka

Linnukkatie 4, 91900 Liminka
puh. 0400 399 679

liminka@dapu.fi
ma-ti 10-16, ke-pe 9-17, la 9-15, su kiinni

 

Da-Pu Hautaustoimisto

Muhos

Valtatie 9, 91500 Muhos
puh. 0400 399 486

muhos@dapu.fi
Avoinna: ma-to 10-15 Muina aikoinan sopimuksen mukaan 24/7

  

Da-Pu Hautaustoimisto

Tyrnävä

Joonaantie 4, 91800 Tyrnävä
puh. 0400 399 466

info@dapu.fi
Avoinna: 
sopimuksen mukaan

 

Da-Pu Hautauspalvelu Oy

Aki Dahlström

Joonaantie 4, 91800 Tyrnävä
puh. 0400 399 455

aki@dapu.fi
Yrittäjä

 

Hautauspalvelu Sotaniemi

Da-Pu Haukipudas

Revontie 2, 90830 Haukipudas
puh. 044 342 0341

hautauspalvelu@sotaniemi.fi
arkisin 10-16

Oulun Perunkirjoituspalvelu

Mikko Sotaniemi

Revontie 2, 90830 Haukipudas
puh. 040 543 0186

mikko@sotaniemi.fi
arkisin 10-16

Palautelomake

Voit ottaa meihin yhteyttä myös puhelimitse numeroon 0400 399 466 tai sähköpostilla suoraan osoitteeseen info@dapu.fi. Myymäläkohtaiset yhteystiedot löydät toimipaikkojen listauksesta ylempänä tältä sivulta.

Jos haluat saada palautteeseesi vastauksen, muista jättää puhelinnumerosi tai sähköpostiosoitteesi.

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.